70914S25PFI
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 70914S25PFI
Gamintojas / Gamintojas: IDT (Integrated Device Technology)
Prekės aprašymas IC SRAM 36K PARALLEL 80TQFP
Duomenų lapai: 70914S25PFI.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
70914S25PFI specifikacijos
Dalies numeris 70914S25PFI Gamintojas IDT (Integrated Device Technology)
Galimas kiekis 4750 pcs Duomenų lapas 70914S25PFI.pdf
Rašyti ciklo laiką - žodis, puslapis - Įtampa - tiekimas 4.5 V ~ 5.5 V
Technologija SRAM - Dual Port, Synchronous Tiekėjo prietaisų paketas 80-TQFP (14x14)
Serija - Pakuotė Tray
Paketas / dėžutė 80-LQFP Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
Atminties tipas Volatile Atminties dydis 36Kb (4K x 9)
Atminties sąsaja Parallel Atminties formatas SRAM
Prieigos laikas 25ns
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
Gamintojai: AVX Corporation
apibūdinimas: CONN PIN SPRING LOAD 2.5MM
Sandelyje: 67341 pcs
parsisiųsti: 709150001025006.pdf
RFQ
Gamintojai: AVX Corporation
apibūdinimas: CONN PIN SPRING LOAD 2.0MM
Sandelyje: 58757 pcs
parsisiųsti: 709150001020006.pdf
RFQ
70914S25J
70914S25J
Gamintojai: IDT (Integrated Device Technology)
apibūdinimas: IC SRAM 36K PARALLEL 68PLCC
parsisiųsti: 70914S25J.pdf
apibūdinimas: CONN PIN SPRING LOAD 5.0MM
70914S25PFGI
70914S25PFGI
apibūdinimas: IC SRAM 36K PARALLEL 80TQFP
parsisiųsti: 70914S25PFGI.pdf
apibūdinimas: CONN PIN SPRING LOAD 4.0MM
70914S25PF8
70914S25PF8
parsisiųsti: 70914S25PF8.pdf
70914S25PF
70914S25PF
parsisiųsti: 70914S25PF.pdf
apibūdinimas: CONN PIN SPRING LOAD 3.0MM
70914S20PFI8
70914S20PFI8
parsisiųsti: 70914S20PFI8.pdf
70914S25PFI8
70914S25PFI8
parsisiųsti: 70914S25PFI8.pdf
70914S25J8
70914S25J8
parsisiųsti: 70914S25J8.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus