70914S25PF8
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 70914S25PF8
Gamintojas / Gamintojas: IDT (Integrated Device Technology)
Prekės aprašymas IC SRAM 36K PARALLEL 80TQFP
Duomenų lapai: 70914S25PF8.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
70914S25PF8 specifikacijos
Dalies numeris 70914S25PF8 Gamintojas IDT (Integrated Device Technology)
Galimas kiekis 4703 pcs Duomenų lapas 70914S25PF8.pdf
Rašyti ciklo laiką - žodis, puslapis - Įtampa - tiekimas 4.5 V ~ 5.5 V
Technologija SRAM - Dual Port, Synchronous Tiekėjo prietaisų paketas 80-TQFP (14x14)
Serija - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 80-LQFP Kiti vardai IDT70914S25PF8
IDT70914S25PF8-ND
Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C (TA) Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Atminties tipas Volatile
Atminties dydis 36Kb (4K x 9) Atminties sąsaja Parallel
Atminties formatas SRAM "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Prieigos laikas 25ns
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
Gamintojai: AVX Corporation
apibūdinimas: CONN PIN SPRING LOAD 2.0MM
Sandelyje: 58757 pcs
parsisiųsti: 709150001020006.pdf
RFQ
Gamintojai: AVX Corporation
apibūdinimas: CONN PIN SPRING LOAD 2.5MM