7006S55PFI8
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 7006S55PFI8
Gamintojas / Gamintojas: IDT (Integrated Device Technology)
Prekės aprašymas IC SRAM 128K PARALLEL 64TQFP
Duomenų lapai: 7006S55PFI8.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
7006S55PFI8 specifikacijos
Dalies numeris 7006S55PFI8 Gamintojas IDT (Integrated Device Technology)
Galimas kiekis 4953 pcs Duomenų lapas 7006S55PFI8.pdf
Rašyti ciklo laiką - žodis, puslapis 55ns Įtampa - tiekimas 4.5 V ~ 5.5 V
Technologija SRAM - Dual Port, Asynchronous Tiekėjo prietaisų paketas 64-TQFP (14x14)
Serija - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 64-LQFP Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
Atminties tipas Volatile Atminties dydis 128Kb (16K x 8)
Atminties sąsaja Parallel Atminties formatas SRAM
Prieigos laikas 55ns
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
7006S55PF8
7006S55PF8
Gamintojai: IDT (Integrated Device Technology)
apibūdinimas: IC SRAM 128K PARALLEL 64TQFP
Sandelyje: 5371 pcs
parsisiųsti: 7006S55PF8.pdf
RFQ
7006S55JI8
7006S55JI8
apibūdinimas: IC SRAM 128K PARALLEL 68PLCC
Sandelyje: 5413 pcs
parsisiųsti: 7006S55JI8.pdf
RFQ
Gamintojai: Mill-Max
apibūdinimas: CONN PC PIN CIRC
parsisiųsti: 7007-0-00-15-00-00-03-4.pdf
7006S55PFI
7006S55PFI
parsisiųsti: 7006S55PFI.pdf
Gamintojai: Mill-Max
apibūdinimas: CONN PC PIN CIRC
parsisiųsti: 7007-0-00-80-00-00-03-0.pdf
7006S70GB
7006S70GB
apibūdinimas: IC SRAM 128K PARALLEL 68PGA
Sandelyje: 478 pcs
parsisiųsti: 7006S70GB.pdf
7007
Gamintojai: Bourns, Inc.
apibūdinimas: INDUCT ARRAY 2 COIL 10UH T/H