7006S55JI8
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 7006S55JI8
Gamintojas / Gamintojas: IDT (Integrated Device Technology)
Prekės aprašymas IC SRAM 128K PARALLEL 68PLCC
Duomenų lapai: 1.7006S55JI8.pdf2.7006S55JI8.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
7006S55JI8 specifikacijos
Dalies numeris 7006S55JI8 Gamintojas IDT (Integrated Device Technology)
Galimas kiekis 5413 pcs Duomenų lapas 1.7006S55JI8.pdf2.7006S55JI8.pdf
Rašyti ciklo laiką - žodis, puslapis 55ns Įtampa - tiekimas 4.5 V ~ 5.5 V
Technologija SRAM - Dual Port, Asynchronous Tiekėjo prietaisų paketas 68-PLCC (24.21x24.21)
Serija - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 68-LCC (J-Lead) Kiti vardai IDT7006S55JI8
IDT7006S55JI8-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA) Montavimo tipas Surface Mount