MDF7B-3P-2.54DSA(01)
HiroseHirose
MDF7B-3P-2.54DSA(01) Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MDF7B-3P-2.54DSA(01)
Gamintojas / Gamintojas: Hirose
Prekės aprašymas CONN HDR 3POS 2.54MM
Duomenų lapai: MDF7B-3P-2.54DSA(01).pdf
  • Pranešimas
MDF7B-3P-2.54DSA(01) specifikacijos
Dalies numeris MDF7B-3P-2.54DSA(01) Gamintojas Hirose
apibūdinimas CONN HDR 3POS 2.54MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 95139 pcs Duomenų lapas MDF7B-3P-2.54DSA(01).pdf
Įtampos įvertinimas 250V Nutraukimas Solder
Stilius Board to Board Skrudinimas Unshrouded
Serija MDF7 Atstumas tarp eilučių - poravimosi -
Pikis - poravimas 0.100" (2.54mm) Pakuotė Bulk
Bendrasis kontaktinis ilgis 0.867" (22.01mm) Kiti vardai 547-0304-0-01
Darbinė temperatūra -35°C ~ 85°C Eilučių skaičius 1
Pakrautų pozicijų skaičius All Pozicijų skaičius 3
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0 Mating Stacking Heights -
Izoliacinė medžiaga Polybutylene Terephthalate (PBT) Izoliacijos aukštis 0.100" (2.54mm)
Izoliacijos spalva Black Apsauga nuo įsilaužimo -
funkcijos - Tvirtinimo tipas Push-Pull
Išsamus aprašymas Connector Header Through Hole 3 position 0.100" (2.54mm) Dabartinis įvertinimas 3A
Susisiekimo tipas Male Pin Kontaktinė forma Square
Kontaktinė medžiaga Brass Susisiekimo trukmė - pranešimas 0.118" (3.00mm)
Kontaktinis ilgis - poravimas 0.648" (16.47mm) Susisiekite su Finish Thickness - Post -