MDF7B-23P-2.54DSA(55)
Hirose Electric Co LtdHirose Electric Co Ltd
MDF7B-23P-2.54DSA(55) Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MDF7B-23P-2.54DSA(55)
Gamintojas / Gamintojas: Hirose
Prekės aprašymas CONN HDR 23POS 2.54MM
Duomenų lapai: MDF7B-23P-2.54DSA(55).pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
MDF7B-23P-2.54DSA(55) specifikacijos
Dalies numeris MDF7B-23P-2.54DSA(55) Gamintojas Hirose Electric Co Ltd
apibūdinimas CONN HDR 23POS 2.54MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 64888 pcs Duomenų lapas MDF7B-23P-2.54DSA(55).pdf
Įtampa - DC Spark Over (Nom) Brass Įveskite atributus -
Nutraukimas Solder Stilius Board to Board
Krovimo kryptis Male Pin Skrudinimas 0.100" (2.54mm)
"Shield" nutraukimas Square Serija MDF7
Atstumas tarp eilučių - poravimosi Unshrouded RoHS statusas Bulk
Srauto srovė - žemas dažnis - Pikis - jungtis 250V
Bendrasis kontaktinis ilgis 0.118" (3.00mm) Kiti vardai 547-0066-3-55
Darbinė temperatūra -35°C ~ 85°C Eilučių skaičius 1
Pozicijų skaičius 23 Kontaktų skaičius -
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0 Medžiaga - izoliacija All
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks Gamintojo kodas MDF7B-23P-2.54DSA(55)
Ilgis - pranešimas (poravimas) - Izoliacinė medžiaga Tin
Izoliacijos aukštis 0.867" (22.01mm) funkcijos -
Išplėstas aprašymas 23 Positions Header Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin apibūdinimas CONN HDR 23POS 2.54MM
Dabartinis įvertinimas 3A Dabartinis - maks. / Kontaktas -
Susisiekimo trukmė - pranešimas 0.648" (16.47mm) Kontaktinis ilgis - poravimas -
Susisiekite su Finish - paštu 39µin (1.00µm) Susisiekite su Finish - poravimosi 0.100" (2.54mm)