MDF7-7P-2.54DS(55)
HiroseHirose
MDF7-7P-2.54DS(55) Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MDF7-7P-2.54DS(55)
Gamintojas / Gamintojas: Hirose
Prekės aprašymas CONN HDR 7POS 2.54MM
Duomenų lapai: MDF7-7P-2.54DS(55).pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
MDF7-7P-2.54DS(55) specifikacijos
Dalies numeris MDF7-7P-2.54DS(55) Gamintojas Hirose
apibūdinimas CONN HDR 7POS 2.54MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 120353 pcs Duomenų lapas MDF7-7P-2.54DS(55).pdf
Įtampos įvertinimas 250V Nutraukimas Solder
Stilius Board to Board Skrudinimas Unshrouded
Serija MDF7 Atstumas tarp eilučių - poravimosi -
Pikis - poravimas 0.100" (2.54mm) Pakuotė Bulk
Bendrasis kontaktinis ilgis - Kiti vardai 547-0162-7-55
H124189
MDF7-7P-2.54DS(55)-ND
Darbinė temperatūra -35°C ~ 85°C Eilučių skaičius 1
Pakrautų pozicijų skaičius All Pozicijų skaičius 7
Montavimo tipas Through Hole, Right Angle Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0 Mating Stacking Heights -
Izoliacinė medžiaga Polybutylene Terephthalate (PBT) Izoliacijos aukštis 0.157" (4.00mm)
Izoliacijos spalva Black Apsauga nuo įsilaužimo -
funkcijos - Tvirtinimo tipas Push-Pull
Išsamus aprašymas Connector Header Through Hole, Right Angle 7 position 0.100" (2.54mm) Dabartinis įvertinimas 3A
Susisiekimo tipas Male Pin Kontaktinė forma Square
Kontaktinė medžiaga Brass Susisiekimo trukmė - pranešimas 0.130" (3.30mm)
Kontaktinis ilgis - poravimas 0.292" (7.42mm) Susisiekite su Finish Thickness - Post -
Susisiekite su Finish Thickness - poravimosi 39.4µin (1.00µm) Susisiekite su Finish - paštu Tin
Susisiekite su Finish - poravimosi Tin Jungties tipas Header
Programos -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MDF7-7P-2.54DSA(01)
MDF7-7P-2.54DSA(01)
Gamintojai: Hirose
apibūdinimas: CONN HDR 7POS 2.54MM
Sandelyje: 73180 pcs
parsisiųsti: MDF7-7P-2.54DSA(01).pdf
RFQ
MDF7-7S-2.54DSA
MDF7-7S-2.54DSA
Gamintojai: Hirose
apibūdinimas: CONN RECEPT 7POS SINGLE TIN
Sandelyje: 4625 pcs
parsisiųsti: MDF7-7S-2.54DSA.pdf
RFQ
MDF7-6S-2.54DSA(55)
MDF7-6S-2.54DSA(55)
apibūdinimas: CONN RECEPT 6POS SINGLE TIN
parsisiųsti: MDF7-6S-2.54DSA(55).pdf
MDF7-7P-2.54DS(56)
MDF7-7P-2.54DS(56)