MDF7-6S-2.54DSA
HiroseHirose
MDF7-6S-2.54DSA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MDF7-6S-2.54DSA
Gamintojas / Gamintojas: Hirose
Prekės aprašymas CONN RECEPT 6POS SINGLE TIN
Duomenų lapai: MDF7-6S-2.54DSA.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
MDF7-6S-2.54DSA specifikacijos
Dalies numeris MDF7-6S-2.54DSA Gamintojas Hirose
apibūdinimas CONN RECEPT 6POS SINGLE TIN "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4148 pcs Duomenų lapas MDF7-6S-2.54DSA.pdf
Įtampos įvertinimas 250VAC Nutraukimas Solder
Stilius Board to Board Serija MDF7
Atstumas tarp eilučių - poravimosi - Pikis - poravimas 0.100" (2.54mm)
Pakuotė Bulk Kiti vardai *MDF7-6S-2.54DSA
H2551
Darbinė temperatūra -35°C ~ 85°C Eilučių skaičius 1
Pakrautų pozicijų skaičius All Pozicijų skaičius 6
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0 Mating Stacking Heights -
Izoliacijos aukštis 0.197" (5.00mm) Izoliacijos spalva Black
Apsauga nuo įsilaužimo - funkcijos -
Tvirtinimo tipas Push-Pull Išsamus aprašymas 6 Position Receptacle, Bottom Entry Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
Dabartinis įvertinimas 3A Susisiekimo tipas Female Socket
Kontaktinė forma Square Kontaktinė medžiaga Phosphor Bronze
Susisiekimo trukmė - pranešimas 0.118" (3.00mm) Susisiekite su Finish Thickness - Post -