MDF7-12DP-2.54DSA(55)
Hirose Electric Co LtdHirose Electric Co Ltd
MDF7-12DP-2.54DSA(55) Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MDF7-12DP-2.54DSA(55)
Gamintojas / Gamintojas: Hirose
Prekės aprašymas CONN HDR 12POS 2.54MM
Duomenų lapai: MDF7-12DP-2.54DSA(55).pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
MDF7-12DP-2.54DSA(55) specifikacijos
Dalies numeris MDF7-12DP-2.54DSA(55) Gamintojas Hirose Electric Co Ltd
apibūdinimas CONN HDR 12POS 2.54MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 75219 pcs Duomenų lapas MDF7-12DP-2.54DSA(55).pdf
Nutraukimas Solder Krovimo kryptis Male Pin
Skrudinimas 0.100" (2.54mm) Serija MDF7
Atstumas tarp eilučių - poravimosi Unshrouded RoHS statusas Bulk
Kiti vardai 547-0034-7-55 Eilučių skaičius 2
Pozicijų skaičius 12 Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga - izoliacija All
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks Gamintojo kodas MDF7-12DP-2.54DSA(55)
funkcijos - Išplėstas aprašymas 12 Positions Header Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
apibūdinimas CONN HDR 12POS 2.54MM Dabartinis - maks. / Kontaktas -
Susisiekimo trukmė - pranešimas 0.394" (10.00mm) Kontaktinis ilgis - poravimas 0.100" (2.54mm)