MDF7-12D-2.54DSA
HiroseHirose
MDF7-12D-2.54DSA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MDF7-12D-2.54DSA
Gamintojas / Gamintojas: Hirose
Prekės aprašymas CONN RECEPT 12POS DOUBLE GOLD
Duomenų lapai: MDF7-12D-2.54DSA.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
MDF7-12D-2.54DSA specifikacijos
Dalies numeris MDF7-12D-2.54DSA Gamintojas Hirose
apibūdinimas CONN RECEPT 12POS DOUBLE GOLD "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5072 pcs Duomenų lapas MDF7-12D-2.54DSA.pdf
Įtampos įvertinimas 250VAC Nutraukimas Solder
Stilius Board to Board Serija MDF7
Atstumas tarp eilučių - poravimosi 0.100" (2.54mm) Pikis - poravimas 0.100" (2.54mm)
Pakuotė Bulk Kiti vardai *MDF7-12D-2.54DSA
H2571
Darbinė temperatūra -35°C ~ 85°C Eilučių skaičius 2
Pakrautų pozicijų skaičius All Pozicijų skaičius 12
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0 Mating Stacking Heights -
Izoliacijos aukštis 0.197" (5.00mm) Izoliacijos spalva Black
Apsauga nuo įsilaužimo - funkcijos -
Tvirtinimo tipas Push-Pull Išsamus aprašymas 12 Position Receptacle, Bottom Entry Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
Dabartinis įvertinimas 3A Susisiekimo tipas Female Socket
Kontaktinė forma Square Kontaktinė medžiaga Phosphor Bronze
Susisiekimo trukmė - pranešimas 0.118" (3.00mm) Susisiekite su Finish Thickness - Post -
Susisiekite su Finish Thickness - poravimosi 39.4µin (1.00µm) Susisiekite su Finish - paštu -
Susisiekite su Finish - poravimosi Tin Jungties tipas Receptacle, Bottom Entry
Susiję produktai
MDF7-11S-2.54DSA(56)
MDF7-11S-2.54DSA(56)
Gamintojai: Hirose
apibūdinimas: CONN RECEPT 11POS SINGLE TIN
Sandelyje: 64785 pcs
parsisiųsti: MDF7-11S-2.54DSA(56).pdf
RFQ
MDF7-12D-2.54DSA(55)
MDF7-12D-2.54DSA(55)
Gamintojai: Hirose
apibūdinimas: CONN RECEPT 12POS DOUBLE GOLD
Sandelyje: 73290 pcs
parsisiųsti: MDF7-12D-2.54DSA(55).pdf
RFQ
MDF7-11S-2.54DSA
MDF7-11S-2.54DSA