MDF6-10DS-3.5C
HiroseHirose
MDF6-10DS-3.5C Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MDF6-10DS-3.5C
Gamintojas / Gamintojas: Hirose
Prekės aprašymas CONN SOCKET 10POS 3.5MM CRIMP
Duomenų lapai: MDF6-10DS-3.5C.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
MDF6-10DS-3.5C specifikacijos
Dalies numeris MDF6-10DS-3.5C Gamintojas Hirose
apibūdinimas CONN SOCKET 10POS 3.5MM CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 302924 pcs Duomenų lapas MDF6-10DS-3.5C.pdf
Serija MDF6 Eilučių tarpas 0.197" (5.00mm)
Pikis 0.138" (3.50mm) Pakuotė Bulk
Kiti vardai H124167
MDF6-10DS-3.5C-ND
Eilučių skaičius 2
Pozicijų skaičius 10 Pastaba Contacts Not Included
Montavimo tipas Free Hanging (In-Line) Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
funkcijos - Tvirtinimo tipas Latch Lock
Išsamus aprašymas 10 Position Rectangular Housing Connector Socket White 0.138" (3.50mm) Susisiekimo tipas Female Socket