MDF6-10DP-3.5DSA(06)
HiroseHirose
MDF6-10DP-3.5DSA(06) Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MDF6-10DP-3.5DSA(06)
Gamintojas / Gamintojas: Hirose
Prekės aprašymas CONN HDR 10POS 3.5MM
Duomenų lapai: MDF6-10DP-3.5DSA(06).pdf
  • Pranešimas
MDF6-10DP-3.5DSA(06) specifikacijos
Dalies numeris MDF6-10DP-3.5DSA(06) Gamintojas Hirose
apibūdinimas CONN HDR 10POS 3.5MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4993 pcs Duomenų lapas MDF6-10DP-3.5DSA(06).pdf
Įtampos įvertinimas 300V Nutraukimas Solder
Stilius Board to Cable/Wire Skrudinimas Shrouded - 4 Wall
Serija MDF6 Atstumas tarp eilučių - poravimosi 0.197" (5.00mm)
Pikis - poravimas 0.138" (3.50mm) Pakuotė Bulk
Bendrasis kontaktinis ilgis - Kiti vardai 547-0086-0-06
Darbinė temperatūra -30°C ~ 85°C Eilučių skaičius 2
Pakrautų pozicijų skaičius All Pozicijų skaičius 10
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0 Mating Stacking Heights -
Izoliacijos aukštis 0.512" (13.00mm) Izoliacijos spalva White
Apsauga nuo įsilaužimo - funkcijos -
Tvirtinimo tipas Latch Holder Išsamus aprašymas Connector Header Through Hole 10 position 0.138" (3.50mm)
Dabartinis įvertinimas - Susisiekimo tipas Male Pin
Kontaktinė forma Square Kontaktinė medžiaga Brass
Susisiekimo trukmė - pranešimas 0.138" (3.50mm) Kontaktinis ilgis - poravimas 0.220" (5.59mm)