JR21WCC-16
HiroseHirose
JR21WCC-16 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: JR21WCC-16
Gamintojas / Gamintojas: Hirose
Prekės aprašymas CONN CABLE CLAMP SZ 21 M24 BLACK
Duomenų lapai: JR21WCC-16.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
JR21WCC-16 specifikacijos
Dalies numeris JR21WCC-16 Gamintojas Hirose
Galimas kiekis 4042 pcs Duomenų lapas JR21WCC-16.pdf
Įveskite Cable Clamp Sriegio dydis M24x0.75
Ekranavimas - "Shell Size" - Įterpti 21
Serija JR-W Dengimas Chrome
Kiti vardai *JR21WCC-16
HR989
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiagų degumo įvertinimas - Medžiaga Aluminum Alloy, Brass, Zinc Alloy
funkcijos Clamp Screws, Gasket, Washer Skersmuo - išorėje 1.062" (26.97mm)
Išsamus aprašymas Black Connector Cable Clamp M24x0.75 21 Spalva Black
Kabelių atidarymas 0.630" (16.00mm) Kabelio išėjimas 180°