JR21WCC-14
HiroseHirose
JR21WCC-14 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: JR21WCC-14
Gamintojas / Gamintojas: Hirose
Prekės aprašymas CONN CABLE CLAMP SZ 21 M24 BLACK
Duomenų lapai: JR21WCC-14.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
JR21WCC-14 specifikacijos
Dalies numeris JR21WCC-14 Gamintojas Hirose
Galimas kiekis 4836 pcs Duomenų lapas JR21WCC-14.pdf
Įveskite Cable Clamp Sriegio dydis M24x0.75
Ekranavimas - "Shell Size" - Įterpti 21
Serija JR-W Dengimas Chrome
Kiti vardai *JR21WCC-14
HR988
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiagų degumo įvertinimas - Medžiaga Aluminum Alloy, Brass, Zinc Alloy
funkcijos Clamp Screws, Gasket, Washer Skersmuo - išorėje 1.062" (26.97mm)
Išsamus aprašymas Black Connector Cable Clamp M24x0.75 21 Spalva Black
Kabelių atidarymas 0.551" (14.00mm) Kabelio išėjimas 180°
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
JR21WCC-10
JR21WCC-10
Gamintojai: Hirose
apibūdinimas: CONN CABLE CLAMP SZ 21 M24 BLACK
Sandelyje: 6020 pcs
parsisiųsti: JR21WCC-10.pdf
RFQ
JR21WCC-16(31)
JR21WCC-16(31)
Gamintojai: Hirose
apibūdinimas: CONNECTOR
Sandelyje: 5252 pcs
parsisiųsti: JR21WCC-16(31).pdf
RFQ
parsisiųsti: JR21WCC-10(71).pdf
JR21WCC-14(31)
JR21WCC-14(31)
apibūdinimas: CONNECTOR
parsisiųsti: JR21WCC-14(31).pdf
JR21WCC-16
JR21WCC-16
parsisiųsti: JR21WCC-16.pdf
JR21WCC-14(71)
JR21WCC-14(71)
parsisiųsti: JR21WCC-14(71).pdf
JR21WCC-6
JR21WCC-6
parsisiųsti: JR21WCC-6.pdf
JR21WCC-12
JR21WCC-12
parsisiųsti: JR21WCC-12.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus