HIF3B-26PA-2.54DSA(71)
HiroseHirose
Hirose
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: HIF3B-26PA-2.54DSA(71)
Gamintojas / Gamintojas: Hirose
Prekės aprašymas CONN HDR 26POS 2.54MM
Duomenų lapai: HIF3B-26PA-2.54DSA(71).pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
HIF3B-26PA-2.54DSA(71) specifikacijos
Dalies numeris HIF3B-26PA-2.54DSA(71) Gamintojas Hirose
apibūdinimas CONN HDR 26POS 2.54MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 19933 pcs Duomenų lapas HIF3B-26PA-2.54DSA(71).pdf
Įtampos įvertinimas 200V Nutraukimas Solder
Stilius Board to Cable/Wire Skrudinimas Shrouded - 4 Wall
Serija HIF3B Atstumas tarp eilučių - poravimosi 0.100" (2.54mm)
Pikis - poravimas 0.100" (2.54mm) Pakuotė Bulk
Bendrasis kontaktinis ilgis 0.657" (16.70mm) Kiti vardai 610-0074-3-71
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C Eilučių skaičius 2
Pakrautų pozicijų skaičius All Pozicijų skaičius 26
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0 Mating Stacking Heights -
Izoliacijos aukštis 0.701" (17.80mm) Izoliacijos spalva Black
Apsauga nuo įsilaužimo - funkcijos Keying Slot
Tvirtinimo tipas Latch Lock/Eject Hooks Išsamus aprašymas Connector Header Through Hole 26 position 0.100" (2.54mm)
Dabartinis įvertinimas 1A Susisiekimo tipas Male Pin
Kontaktinė forma Square Kontaktinė medžiaga Brass
Susisiekimo trukmė - pranešimas 0.126" (3.20mm) Kontaktinis ilgis - poravimas 0.236" (6.00mm)