HIF3B-26PA-2.54DS(71)
HiroseHirose
HIF3B-26PA-2.54DS(71) Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: HIF3B-26PA-2.54DS(71)
Gamintojas / Gamintojas: Hirose
Prekės aprašymas CONN HDR 26POS 2.54MM
Duomenų lapai: HIF3B-26PA-2.54DS(71).pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
120 pcs
  • Pranešimas
HIF3B-26PA-2.54DS(71) specifikacijos
Dalies numeris HIF3B-26PA-2.54DS(71) Gamintojas Hirose
apibūdinimas CONN HDR 26POS 2.54MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 20913 pcs Duomenų lapas HIF3B-26PA-2.54DS(71).pdf
Įtampos įvertinimas 200V Nutraukimas Solder
Stilius Board to Cable/Wire Skrudinimas Shrouded - 4 Wall
Serija HIF3B Atstumas tarp eilučių - poravimosi 0.100" (2.54mm)
Pikis - poravimas 0.100" (2.54mm) Pakuotė Bulk
Bendrasis kontaktinis ilgis - Kiti vardai 610-0054-6-71
H123715
HIF3B-26PA-2.54DS(71)-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C Eilučių skaičius 2
Pakrautų pozicijų skaičius All Pozicijų skaičius 26
Montavimo tipas Through Hole, Right Angle Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0 Mating Stacking Heights -
Izoliacinė medžiaga Polybutylene Terephthalate (PBT) Izoliacijos aukštis 0.303" (7.70mm)
Izoliacijos spalva Black Apsauga nuo įsilaužimo -
funkcijos Keying Slot, Mounting Flange Tvirtinimo tipas Latch Lock/Eject Hooks
Išsamus aprašymas Connector Header Through Hole, Right Angle 26 position 0.100" (2.54mm) Dabartinis įvertinimas 1A
Susisiekimo tipas Male Pin Kontaktinė forma Square
Kontaktinė medžiaga Brass Susisiekimo trukmė - pranešimas 0.114" (2.90mm)
Kontaktinis ilgis - poravimas 0.236" (6.00mm) Susisiekite su Finish Thickness - Post 78.7µin (2.00µm)