FX5-60P-SH09(91)
HiroseHirose
Hirose
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FX5-60P-SH09(91)
Gamintojas / Gamintojas: Hirose
Prekės aprašymas CONN HEADER 60POS 1MM R/A GOLD
Duomenų lapai: 1.FX5-60P-SH09(91).pdf2.FX5-60P-SH09(91).pdf3.FX5-60P-SH09(91).pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
45 pcs
  • Pranešimas
FX5-60P-SH09(91) specifikacijos
Dalies numeris FX5-60P-SH09(91) Gamintojas Hirose
apibūdinimas CONN HEADER 60POS 1MM R/A GOLD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Serija FX5 Pikis 0.039" (1.00mm)
Pakuotė Bulk Eilučių skaičius 2
Pozicijų skaičius 60 Montavimo tipas Surface Mount, Right Angle
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Mating Stacking Heights -
Aukštis virš valdybos - funkcijos Flange
Išsamus aprašymas 60 Position Connector Header, Center Strip Contacts Surface Mount, Right Angle Gold Susisiekite su Finish Thickness -
Susisiekite su Finish Gold Jungties tipas Header, Center Strip Contacts
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
FX5-68P-SH3
FX5-68P-SH3
Gamintojai: Hirose
apibūdinimas: CONN HEADER 68POS 1MM R/A GOLD
Sandelyje: 4737 pcs
parsisiųsti: FX5-68P-SH3.pdf
RFQ
FX5-60S2B-SVL(71)
FX5-60S2B-SVL(71)
Gamintojai: Hirose
apibūdinimas: CONN RECEPT 60POS 1MM STRAIGHT