FX5-60P-DSL(71)
HiroseHirose
Hirose
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FX5-60P-DSL(71)
Gamintojas / Gamintojas: Hirose
Prekės aprašymas CONN HEADER 60POS 1MM R/A GOLD
Duomenų lapai: 1.FX5-60P-DSL(71).pdf2.FX5-60P-DSL(71).pdf3.FX5-60P-DSL(71).pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
60 pcs
  • Pranešimas
FX5-60P-DSL(71) specifikacijos
Dalies numeris FX5-60P-DSL(71) Gamintojas Hirose
apibūdinimas CONN HEADER 60POS 1MM R/A GOLD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Serija FX5 Pikis 0.039" (1.00mm)
Pakuotė Bulk Eilučių skaičius 2
Pozicijų skaičius 60 Montavimo tipas Through Hole, Right Angle
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Mating Stacking Heights -
Aukštis virš valdybos - funkcijos Board Lock
Išsamus aprašymas 60 Position Connector Header, Center Strip Contacts Through Hole, Right Angle Gold Susisiekite su Finish Thickness -