FX22-80P-0.5SH
HiroseHirose
FX22-80P-0.5SH Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FX22-80P-0.5SH
Gamintojas / Gamintojas: Hirose
Prekės aprašymas CONN HDR 0.5MM 80POS RA SMD
Duomenų lapai: 1.FX22-80P-0.5SH.pdf2.FX22-80P-0.5SH.pdf3.FX22-80P-0.5SH.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Pranešimas
FX22-80P-0.5SH specifikacijos
Dalies numeris FX22-80P-0.5SH Gamintojas Hirose
apibūdinimas CONN HDR 0.5MM 80POS RA SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 31349 pcs Duomenų lapas 1.FX22-80P-0.5SH.pdf2.FX22-80P-0.5SH.pdf3.FX22-80P-0.5SH.pdf
Serija FunctionMax™ FX22 Pikis 0.020" (0.50mm)
Pakuotė Original-Reel® Kiti vardai H122986DKR
Eilučių skaičius 1 Pozicijų skaičius 80
Montavimo tipas Surface Mount, Right Angle Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Mating Stacking Heights - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis virš valdybos 0.165" (4.20mm) funkcijos Board Guide
Išsamus aprašymas 80 Position Connector Plug, Non-Gendered Surface Mount, Right Angle Susisiekite su Finish Thickness -