FX22-40S-0.5SH
HiroseHirose
FX22-40S-0.5SH Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FX22-40S-0.5SH
Gamintojas / Gamintojas: Hirose
Prekės aprašymas CONN RCPT 0.5MM 40POS RA SMD
Duomenų lapai: 1.FX22-40S-0.5SH.pdf2.FX22-40S-0.5SH.pdf3.FX22-40S-0.5SH.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
700 pcs
  • Pranešimas
FX22-40S-0.5SH specifikacijos
Dalies numeris FX22-40S-0.5SH Gamintojas Hirose
apibūdinimas CONN RCPT 0.5MM 40POS RA SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 69280 pcs Duomenų lapas 1.FX22-40S-0.5SH.pdf2.FX22-40S-0.5SH.pdf3.FX22-40S-0.5SH.pdf
Serija FunctionMax™ FX22 Pikis 0.020" (0.50mm)
Pakuotė Tape & Reel (TR) Kiti vardai H122987TR
Eilučių skaičius 1 Pozicijų skaičius 40
Montavimo tipas Surface Mount, Right Angle Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Mating Stacking Heights - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis virš valdybos 0.165" (4.20mm)
funkcijos Board Guide Išsamus aprašymas 40 Position Connector Receptacle, Non-Gendered Surface Mount, Right Angle