FH65-34S-0.5SH
HiroseHirose
Hirose
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FH65-34S-0.5SH
Gamintojas / Gamintojas: Hirose
Prekės aprašymas CONN FFC/FPC 34POS 0.50MM SMD R/
Duomenų lapai: 1.FH65-34S-0.5SH.pdf2.FH65-34S-0.5SH.pdf3.FH65-34S-0.5SH.pdf
  • Pranešimas
FH65-34S-0.5SH specifikacijos
Dalies numeris FH65-34S-0.5SH Gamintojas Hirose
apibūdinimas CONN FFC/FPC 34POS 0.50MM SMD R/ "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 100454 pcs Duomenų lapas 1.FH65-34S-0.5SH.pdf2.FH65-34S-0.5SH.pdf3.FH65-34S-0.5SH.pdf
Įtampos įvertinimas 50V Nutraukimas Solder
Serija FH65 Pikis 0.020" (0.50mm)
Pakuotė Tape & Reel (TR) Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Pozicijų skaičius 34 Montavimo tipas Surface Mount, Right Angle
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Poravimosi ciklas 20
Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
Locking Feature Flip Lock "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Būsto medžiaga Liquid Crystal Polymer (LCP), Halogen Free Būsto spalva Gray
Aukštis virš valdybos 0.047" (1.20mm) Flat Flex tipo FFC, FPC
funkcijos Zero Insertion Force (ZIF) FFC, FCB storis 0.30mm
Išsamus aprašymas 34 Position FFC, FPC Connector Contacts, Bottom 0.020" (0.50mm) Surface Mount, Right Angle Dabartinis įvertinimas 0.5A
Kontaktinė medžiaga Copper Alloy Susisiekite su Finish Thickness 1.18µin (0.030µm)
Susisiekite su Finish Gold Jungtis / kontaktų tipas Contacts, Bottom
Kabelio galo tipas Tabbed Pavaros medžiaga Polyphenylene Sulfide (PPS)
Pavaros spalva Black
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
FH64MA-15S-0.25SHW
FH64MA-15S-0.25SHW
Gamintojai: Hirose
apibūdinimas: CONN FPC 0.25MM SMD R/A 15POS
Sandelyje: 96929 pcs
parsisiųsti: FH64MA-15S-0.25SHW.pdf
RFQ
FH64MA-19S-0.25SHW
FH64MA-19S-0.25SHW
Gamintojai: Hirose
apibūdinimas: CONN FPC 0.25MM SMD R/A 19POS