FH63-40S-0.5SH
HiroseHirose
Hirose
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FH63-40S-0.5SH
Gamintojas / Gamintojas: Hirose
Prekės aprašymas CONN FFC/FPC 0.5MM SHLD 40POS
Duomenų lapai: 1.FH63-40S-0.5SH.pdf2.FH63-40S-0.5SH.pdf3.FH63-40S-0.5SH.pdf
  • Pranešimas
FH63-40S-0.5SH specifikacijos
Dalies numeris FH63-40S-0.5SH Gamintojas Hirose
apibūdinimas CONN FFC/FPC 0.5MM SHLD 40POS "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 67470 pcs Duomenų lapas 1.FH63-40S-0.5SH.pdf2.FH63-40S-0.5SH.pdf3.FH63-40S-0.5SH.pdf
Įtampos įvertinimas 50V Nutraukimas Solder
Serija FH63 Pikis 0.020" (0.50mm)
Pakuotė Tape & Reel (TR) Kiti vardai H125612TR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Pozicijų skaičius 40
Montavimo tipas Surface Mount, Right Angle Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Poravimosi ciklas 10 Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks Locking Feature Flip Lock, Backlock
Būsto spalva Black Aukštis virš valdybos 0.110" (2.80mm)
Flat Flex tipo FFC, FPC funkcijos -
FFC, FCB storis 0.33mm Išsamus aprašymas 40 Position FFC, FPC Connector Contacts, Bottom 0.020" (0.50mm) Surface Mount, Right Angle
Dabartinis įvertinimas 0.5A Kontaktinė medžiaga Copper Alloy