FH50-40S-0.5SH
HiroseHirose
FH50-40S-0.5SH Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FH50-40S-0.5SH
Gamintojas / Gamintojas: Hirose
Prekės aprašymas CONN 40POS 0.50MM SMD
Duomenų lapai: 1.FH50-40S-0.5SH.pdf2.FH50-40S-0.5SH.pdf3.FH50-40S-0.5SH.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Pranešimas
FH50-40S-0.5SH specifikacijos
Dalies numeris FH50-40S-0.5SH Gamintojas Hirose
apibūdinimas CONN 40POS 0.50MM SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 38294 pcs Duomenų lapas 1.FH50-40S-0.5SH.pdf2.FH50-40S-0.5SH.pdf3.FH50-40S-0.5SH.pdf
Įtampos įvertinimas 50V Nutraukimas Solder
Serija FH50 Pikis 0.020" (0.50mm)
Pakuotė Cut Tape (CT) Kiti vardai H122602CT
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C Pozicijų skaičius 40
Montavimo tipas Surface Mount, Right Angle Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Poravimosi ciklas 20 Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks Locking Feature Flip Lock
Būsto spalva Gray Aukštis virš valdybos 0.146" (3.70mm)
Flat Flex tipo FFC, FPC funkcijos -
FFC, FCB storis 0.30mm Išsamus aprašymas 40 Position FFC, FPC Connector Contacts, Bottom 0.020" (0.50mm) Surface Mount, Right Angle
Dabartinis įvertinimas 0.5A Kontaktinė medžiaga Phosphor Bronze