FH50-28S-0.5SH
HiroseHirose
FH50-28S-0.5SH Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FH50-28S-0.5SH
Gamintojas / Gamintojas: Hirose
Prekės aprašymas CONN 28POS 0.50MM SMD
Duomenų lapai: 1.FH50-28S-0.5SH.pdf2.FH50-28S-0.5SH.pdf3.FH50-28S-0.5SH.pdf
  • Pranešimas
FH50-28S-0.5SH specifikacijos
Dalies numeris FH50-28S-0.5SH Gamintojas Hirose
apibūdinimas CONN 28POS 0.50MM SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 56888 pcs Duomenų lapas 1.FH50-28S-0.5SH.pdf2.FH50-28S-0.5SH.pdf3.FH50-28S-0.5SH.pdf
Įtampos įvertinimas 50V Nutraukimas Solder
Serija FH50 Pikis 0.020" (0.50mm)
Pakuotė Tape & Reel (TR) Kiti vardai H122601TR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C Pozicijų skaičius 28
Montavimo tipas Surface Mount, Right Angle Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Poravimosi ciklas 20 Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks Locking Feature Flip Lock
Būsto spalva Gray Aukštis virš valdybos 0.146" (3.70mm)
Flat Flex tipo FFC, FPC funkcijos -
FFC, FCB storis 0.30mm Išsamus aprašymas 28 Position FFC, FPC Connector Contacts, Bottom 0.020" (0.50mm) Surface Mount, Right Angle
Dabartinis įvertinimas 0.5A Kontaktinė medžiaga Phosphor Bronze
Susisiekite su Finish Thickness 1.18µin (0.030µm) Susisiekite su Finish Gold
Jungtis / kontaktų tipas Contacts, Bottom Kabelio galo tipas Notched
Pavaros medžiaga Liquid Crystal Polymer (LCP), Halogen Free Pavaros spalva Black
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
FH52-11S-0.5SH
FH52-11S-0.5SH
Gamintojai: Hirose
apibūdinimas: CONN FFC BOTTOM 11POS 0.50MM R/A