FH41-30S-0.5SH(99)
HiroseHirose
FH41-30S-0.5SH(99) Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FH41-30S-0.5SH(99)
Gamintojas / Gamintojas: Hirose
Prekės aprašymas CONN FFC BOTTOM 30POS 0.50MM R/A
Duomenų lapai: FH41-30S-0.5SH(99).pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
FH41-30S-0.5SH(99) specifikacijos
Dalies numeris FH41-30S-0.5SH(99) Gamintojas Hirose
apibūdinimas CONN FFC BOTTOM 30POS 0.50MM R/A "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 36633 pcs Duomenų lapas FH41-30S-0.5SH(99).pdf
Įtampos įvertinimas 50V Nutraukimas Solder
Serija FH41 Pikis 0.020" (0.50mm)
Pakuotė Tape & Reel (TR) Kiti vardai 580-2218-5-99
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C Pozicijų skaičius 30
Montavimo tipas Surface Mount, Right Angle Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Poravimosi ciklas 20 Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks Locking Feature Flip Lock, Backlock
Būsto spalva Gray Aukštis virš valdybos 0.098" (2.50mm)
Flat Flex tipo FFC funkcijos Solder Retention
FFC, FCB storis 0.30mm Išsamus aprašymas 30 Position FFC Connector Contacts, Bottom 0.020" (0.50mm) Surface Mount, Right Angle
Dabartinis įvertinimas 0.5A Kontaktinė medžiaga Phosphor Bronze
Susisiekite su Finish Thickness - Susisiekite su Finish Gold
Jungtis / kontaktų tipas Contacts, Bottom Kabelio galo tipas Tabbed
Pavaros medžiaga Liquid Crystal Polymer (LCP), Halogen Free Pavaros spalva Black
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
FH41-40S-0.5SH
FH41-40S-0.5SH
Gamintojai: Hirose
apibūdinimas: CONN FFC BOTTOM 40POS 0.50MM R/A
Sandelyje: 76217 pcs
parsisiųsti: FH41-40S-0.5SH.pdf
RFQ
FH41-40S-0.5SH(05)
FH41-40S-0.5SH(05)
Gamintojai: Hirose