FH41-20S-0.5SH(99)
HiroseHirose
Hirose
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FH41-20S-0.5SH(99)
Gamintojas / Gamintojas: Hirose
Prekės aprašymas CONN FFC 20POS .5MM
Duomenų lapai: FH41-20S-0.5SH(99).pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
FH41-20S-0.5SH(99) specifikacijos
Dalies numeris FH41-20S-0.5SH(99) Gamintojas Hirose
apibūdinimas CONN FFC 20POS .5MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 48870 pcs Duomenų lapas FH41-20S-0.5SH(99).pdf
Įtampos įvertinimas 50V Nutraukimas Solder
Serija FH41 Pikis 0.020" (0.50mm)
Pakuotė Tape & Reel (TR) Kiti vardai 580-2221-0-99
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C Pozicijų skaičius 20
Montavimo tipas Surface Mount, Right Angle Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Poravimosi ciklas 20 Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks Locking Feature Flip Lock, Backlock
Būsto spalva Gray Aukštis virš valdybos 0.098" (2.50mm)
Flat Flex tipo FFC funkcijos Solder Retention
FFC, FCB storis 0.30mm Išsamus aprašymas 20 Position FFC Connector Contacts, Bottom 0.020" (0.50mm) Surface Mount, Right Angle
Dabartinis įvertinimas 0.5A Kontaktinė medžiaga Phosphor Bronze
Susisiekite su Finish Thickness - Susisiekite su Finish Gold
Jungtis / kontaktų tipas Contacts, Bottom Kabelio galo tipas Tabbed
Pavaros medžiaga Liquid Crystal Polymer (LCP), Halogen Free Pavaros spalva Black
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
FH4000074Z
FH4000074Z
Gamintojai: Diodes Incorporated
apibūdinimas: CRYSTAL 40MHZ 8PF SMD
Sandelyje: 122554 pcs
parsisiųsti: FH4000074Z.pdf
RFQ
FH41-20S-0.5SH(05)
FH41-20S-0.5SH(05)
Gamintojai: Hirose
apibūdinimas: CONN FFC 20POS .5MM