FH34SW-4S-0.5SH(99)
HiroseHirose
FH34SW-4S-0.5SH(99) Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FH34SW-4S-0.5SH(99)
Gamintojas / Gamintojas: Hirose
Prekės aprašymas CONN FFC BOTTOM 4POS 0.50MM R/A
Duomenų lapai: FH34SW-4S-0.5SH(99).pdf
  • Pranešimas
FH34SW-4S-0.5SH(99) specifikacijos
Dalies numeris FH34SW-4S-0.5SH(99) Gamintojas Hirose
apibūdinimas CONN FFC BOTTOM 4POS 0.50MM R/A "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5619 pcs Duomenų lapas FH34SW-4S-0.5SH(99).pdf
Įtampos įvertinimas 50V Nutraukimas Solder
Serija FH34SW Pikis 0.020" (0.50mm)
Pakuotė Tape & Reel (TR) Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C
Pozicijų skaičius 4 Montavimo tipas Surface Mount, Right Angle
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Poravimosi ciklas 20
Medžiagų degumo įvertinimas UL94 HB Locking Feature Rotary Lock, Backlock
Būsto spalva Beige Aukštis virš valdybos 0.039" (1.00mm)
Flat Flex tipo FFC, FPC funkcijos Zero Insertion Force (ZIF)
FFC, FCB storis 0.30mm Išsamus aprašymas 4 Position FFC, FPC Connector Contacts, Top 0.020" (0.50mm) Surface Mount, Right Angle
Dabartinis įvertinimas 0.5A Kontaktinė medžiaga Phosphor Bronze