FH34SW-12S-0.5SH(50)
HiroseHirose
FH34SW-12S-0.5SH(50) Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FH34SW-12S-0.5SH(50)
Gamintojas / Gamintojas: Hirose
Prekės aprašymas CONN FFC BOTTOM 12POS 0.50MM R/A
Duomenų lapai: 1.FH34SW-12S-0.5SH(50).pdf2.FH34SW-12S-0.5SH(50).pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
FH34SW-12S-0.5SH(50) specifikacijos
Dalies numeris FH34SW-12S-0.5SH(50) Gamintojas Hirose
apibūdinimas CONN FFC BOTTOM 12POS 0.50MM R/A "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 71225 pcs Duomenų lapas 1.FH34SW-12S-0.5SH(50).pdf2.FH34SW-12S-0.5SH(50).pdf
Įtampos įvertinimas 50V Nutraukimas Solder
Serija FH34SW Pikis 0.020" (0.50mm)
Pakuotė Original-Reel® Kiti vardai HFT512DKR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C Pozicijų skaičius 12
Montavimo tipas Surface Mount, Right Angle Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Poravimosi ciklas 20 Medžiagų degumo įvertinimas UL94 HB
Locking Feature Rotary Lock, Backlock "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Būsto medžiaga Liquid Crystal Polymer (LCP), Halogen Free Būsto spalva Beige
Aukštis virš valdybos 0.039" (1.00mm) Flat Flex tipo FFC, FPC
funkcijos Zero Insertion Force (ZIF) FFC, FCB storis 0.30mm
Išsamus aprašymas 12 Position FFC, FPC Connector Contacts, Top 0.020" (0.50mm) Surface Mount, Right Angle Dabartinis įvertinimas 0.5A
Kontaktinė medžiaga Phosphor Bronze Susisiekite su Finish Thickness -
Susisiekite su Finish Gold Jungtis / kontaktų tipas Contacts, Top
Kabelio galo tipas Tapered Pavaros medžiaga Polyamide (PA), Nylon, Halogen Free
Pavaros spalva Black
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
FH34SRJ-6S-0.5SH(99)
FH34SRJ-6S-0.5SH(99)
Gamintojai: Hirose
apibūdinimas: CONN FFC FPC 6POS 0.50MM R/A