DF9B-23P-1V(32)
Hirose Electric Co LtdHirose Electric Co Ltd
Hirose Electric Co Ltd
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DF9B-23P-1V(32)
Gamintojas / Gamintojas: Hirose
Prekės aprašymas CONN HEADER 23POS 1MM SMD TIN
Duomenų lapai: 1.DF9B-23P-1V(32).pdf2.DF9B-23P-1V(32).pdf3.DF9B-23P-1V(32).pdf
  • Pranešimas
DF9B-23P-1V(32) specifikacijos
Dalies numeris DF9B-23P-1V(32) Gamintojas Hirose Electric Co Ltd
apibūdinimas CONN HEADER 23POS 1MM SMD TIN "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Serija DF9 RoHS statusas Tape & Reel (TR)
Eilučių skaičius 2 Pozicijų skaičius 23
Dirigentų skaičius 0.039" (1.00mm) Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks
Gamintojo kodas DF9B-23P-1V(32) Ilgis - pranešimas (poravimas) 4.3mm
Aukštis virš valdybos 0.130" (3.30mm) funkcijos Solder Retention
Išplėstas aprašymas 23 Position Connector Header, Center Strip Contacts Surface Mount Tin apibūdinimas CONN HEADER 23POS 1MM SMD TIN
Susisiekite su Finish Thickness Tin Jungties tipas Header, Center Strip Contacts
Kabelio skersmuo 39µin (1.00µm)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
DF9B-23S-1V(20)
DF9B-23S-1V(20)
Gamintojai: Hirose
apibūdinimas: CONN RECEPT 23POS 1MM SMD TIN
Sandelyje: 5222 pcs
parsisiųsti: DF9B-23S-1V(20).pdf
RFQ
DF9B-23P-1V(22)
DF9B-23P-1V(22)
Gamintojai: Hirose
apibūdinimas: CONN HEADER 23POS 1MM SMD TIN