DF9B-23P-1V(22)
HiroseHirose
Hirose
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DF9B-23P-1V(22)
Gamintojas / Gamintojas: Hirose
Prekės aprašymas CONN HEADER 23POS 1MM SMD TIN
Duomenų lapai: DF9B-23P-1V(22).pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
DF9B-23P-1V(22) specifikacijos
Dalies numeris DF9B-23P-1V(22) Gamintojas Hirose
apibūdinimas CONN HEADER 23POS 1MM SMD TIN "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5203 pcs Duomenų lapas DF9B-23P-1V(22).pdf
Serija DF9 Pikis 0.039" (1.00mm)
Pakuotė Tape & Reel (TR) Kiti vardai *DF9B-23P-1V(22)
Eilučių skaičius 2 Pozicijų skaičius 23
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Mating Stacking Heights 4.3mm "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Aukštis virš valdybos 0.130" (3.30mm) funkcijos Solder Retention
Išsamus aprašymas 23 Position Connector Header, Center Strip Contacts Surface Mount Tin Susisiekite su Finish Thickness -