DF63WA-4EP-3.96C
HiroseHirose
DF63WA-4EP-3.96C Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DF63WA-4EP-3.96C
Gamintojas / Gamintojas: Hirose
Prekės aprašymas CONN PLUG 3.96MM 4POS
Duomenų lapai: 1.DF63WA-4EP-3.96C.pdf2.DF63WA-4EP-3.96C.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
DF63WA-4EP-3.96C specifikacijos
Dalies numeris DF63WA-4EP-3.96C Gamintojas Hirose
apibūdinimas CONN PLUG 3.96MM 4POS "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 72916 pcs Duomenų lapas 1.DF63WA-4EP-3.96C.pdf2.DF63WA-4EP-3.96C.pdf
Serija EnerBee™ DF63W Eilučių tarpas 0.173" (4.40mm)
Pikis 0.156" (3.96mm) Pakuotė Bulk
Kiti vardai H125121 Eilučių skaičius 2
Pozicijų skaičius 4 Pastaba Contacts Not Included
Montavimo tipas Free Hanging (In-Line) Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
funkcijos Waterproof (Mated) Tvirtinimo tipas Latch Holder
Išsamus aprašymas 4 Position Rectangular Housing Connector Plug Black 0.156" (3.96mm) Susisiekimo tipas Male Pin