DF63WA-2S-3.96C
HiroseHirose
DF63WA-2S-3.96C Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DF63WA-2S-3.96C
Gamintojas / Gamintojas: Hirose
Prekės aprašymas CONN RCPT 3.96MM 2POS
Duomenų lapai: DF63WA-2S-3.96C.pdf
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
DF63WA-2S-3.96C specifikacijos
Dalies numeris DF63WA-2S-3.96C Gamintojas Hirose
apibūdinimas CONN RCPT 3.96MM 2POS "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 87020 pcs Duomenų lapas DF63WA-2S-3.96C.pdf
Serija EnerBee™ DF63W Eilučių tarpas -
Pikis 0.156" (3.96mm) Pakuotė Bulk
Kiti vardai H125125 Eilučių skaičius 1
Pozicijų skaičius 2 Pastaba Contacts Not Included
Montavimo tipas Free Hanging (In-Line) Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
funkcijos Waterproof (Mated) Tvirtinimo tipas Latch Lock
Išsamus aprašymas 2 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Black 0.156" (3.96mm) Susisiekimo tipas Female Socket