DF62B-3S-2.2C
HiroseHirose
DF62B-3S-2.2C Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DF62B-3S-2.2C
Gamintojas / Gamintojas: Hirose
Prekės aprašymas CONN RECEPT HOUSING 3POS WHT
Duomenų lapai: 1.DF62B-3S-2.2C.pdf2.DF62B-3S-2.2C.pdf3.DF62B-3S-2.2C.pdf4.DF62B-3S-2.2C.pdf
  • Pranešimas
DF62B-3S-2.2C specifikacijos
Dalies numeris DF62B-3S-2.2C Gamintojas Hirose
apibūdinimas CONN RECEPT HOUSING 3POS WHT "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Serija DF62 Eilučių tarpas 0.079" (2.00mm)
Pikis 0.087" (2.20mm) Pakuotė Bulk
Kiti vardai H122113 Eilučių skaičius 2
Pozicijų skaičius 3 Pastaba Contacts Not Included
Montavimo tipas Free Hanging (In-Line) Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
funkcijos - Tvirtinimo tipas Latch Lock
Išsamus aprašymas 3 Position Rectangular Housing Connector Socket White 0.087" (2.20mm) Susisiekimo tipas Female Socket
Susisiekimo nutraukimas Crimp Jungties tipas Socket
Spalva White
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
DF62B-3S-2.2C(18)
DF62B-3S-2.2C(18)
Gamintojai: Hirose
apibūdinimas: CONN RCPT HOUSING 3POS 2.2MM