DF62B-3EP-2.2C
HiroseHirose
DF62B-3EP-2.2C Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DF62B-3EP-2.2C
Gamintojas / Gamintojas: Hirose
Prekės aprašymas CONN PLUG HOUSING 3POS BLK
Duomenų lapai: 1.DF62B-3EP-2.2C.pdf2.DF62B-3EP-2.2C.pdf3.DF62B-3EP-2.2C.pdf4.DF62B-3EP-2.2C.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
DF62B-3EP-2.2C specifikacijos
Dalies numeris DF62B-3EP-2.2C Gamintojas Hirose
apibūdinimas CONN PLUG HOUSING 3POS BLK "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Serija DF62 Eilučių tarpas 0.079" (2.00mm)
Pikis 0.087" (2.20mm) Pakuotė Bulk
Kiti vardai H122102 Eilučių skaičius 2
Pozicijų skaičius 3 Pastaba Contacts Not Included
Montavimo tipas Free Hanging (In-Line) Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
funkcijos - Tvirtinimo tipas Latch Holder
Išsamus aprašymas 3 Position Rectangular Housing Connector Plug Black 0.087" (2.20mm) Susisiekimo tipas Male Pin
Susisiekimo nutraukimas Crimp Jungties tipas Plug
Spalva Black
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
DF62B-3S-2.2C(18)
DF62B-3S-2.2C(18)
Gamintojai: Hirose
apibūdinimas: CONN RCPT HOUSING 3POS 2.2MM
Sandelyje: 179018 pcs
parsisiųsti: DF62B-3S-2.2C(18).pdf
RFQ
DF62B-3EP-2.2C(18)
DF62B-3EP-2.2C(18)
Gamintojai: Hirose
apibūdinimas: CONN PLUG HOUSING 3POS 2.2MM
Sandelyje: 187502 pcs
parsisiųsti: DF62B-3EP-2.2C(18).pdf
RFQ
DF62B-2EP-2.2C
DF62B-2EP-2.2C
apibūdinimas: CONN PLUG HOUSING 2POS BLK
parsisiųsti: DF62B-2EP-2.2C.pdf
DF62B-2EP-2.2C(18)
DF62B-2EP-2.2C(18)
apibūdinimas: CONN PLUG HOUSING 2POS 2.2MM
parsisiųsti: DF62B-2EP-2.2C(18).pdf
DF62B-2S-2.2C(11)
DF62B-2S-2.2C(11)
apibūdinimas: CONN RCPT HOUSING 2POS 2.2MM
parsisiųsti: DF62B-2S-2.2C(11).pdf
DF62B-2EP-2.2C(10)
DF62B-2EP-2.2C(10)
parsisiųsti: DF62B-2EP-2.2C(10).pdf
DF62B-3EP-2.2C(10)
DF62B-3EP-2.2C(10)
parsisiųsti: DF62B-3EP-2.2C(10).pdf
DF62B-2S-2.2C
DF62B-2S-2.2C
apibūdinimas: CONN RECEPT HOUSING 2POS WHT