DF4-15P-2R28
HiroseHirose
DF4-15P-2R28 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DF4-15P-2R28
Gamintojas / Gamintojas: Hirose
Prekės aprašymas CONN PLUG 15POS AWG28 STRAIGHT
Duomenų lapai: DF4-15P-2R28.pdf
  • Pranešimas
DF4-15P-2R28 specifikacijos
Dalies numeris DF4-15P-2R28 Gamintojas Hirose
apibūdinimas CONN PLUG 15POS AWG28 STRAIGHT "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4493 pcs Duomenų lapas DF4-15P-2R28.pdf
Vielos matuoklis 28 AWG, Stranded Serija DF4
Eilučių tarpas - Pakuotė Bulk
Kiti vardai *DF4-15P-2R28
H2640
Eilučių skaičius 1
Pakrautų pozicijų skaičius All Pozicijų skaičius 15
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant funkcijos Closed End
Išsamus aprašymas 15 Position Individual Wires Connector Black IDC 28 AWG, Stranded Through Hole Susisiekite su Finish Thickness -
Susisiekite su Finish Tin Jungties tipas Individual Wires
Spalva Black Kabeliu nutraukimas IDC
Kabelinė pikvika 0.079" (2.00mm) Valdos pusės pikis 0.079" (2.00mm)