DF4-14P-2R26
HiroseHirose
DF4-14P-2R26 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DF4-14P-2R26
Gamintojas / Gamintojas: Hirose
Prekės aprašymas CONN PLUG 14POS AWG26 STRAIGHT
Duomenų lapai: DF4-14P-2R26.pdf
  • Pranešimas
DF4-14P-2R26 specifikacijos
Dalies numeris DF4-14P-2R26 Gamintojas Hirose
apibūdinimas CONN PLUG 14POS AWG26 STRAIGHT "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5233 pcs Duomenų lapas DF4-14P-2R26.pdf
Vielos matuoklis 26 AWG, Stranded Serija DF4
Eilučių tarpas - Pakuotė Bulk
Kiti vardai *DF4-14P-2R26
H2625
Eilučių skaičius 1
Pakrautų pozicijų skaičius All Pozicijų skaičius 14
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant funkcijos Closed End
Išsamus aprašymas 14 Position Individual Wires Connector Black IDC 26 AWG, Stranded Through Hole Susisiekite su Finish Thickness -
Susisiekite su Finish Tin Jungties tipas Individual Wires
Spalva Black Kabeliu nutraukimas IDC
Kabelinė pikvika 0.079" (2.00mm) Valdos pusės pikis 0.079" (2.00mm)