DF22R-3P-7.92DSA
DF22R-3P-7.92DSA
Gamintojai: Hirose
apibūdinimas: CONN HEADER 3POS 7.92MM PCB TIN
Sandelyje: 4843 pcs
parsisiųsti: DF22R-3P-7.92DSA.pdf
RFQ
DF22R-3P-7.92DS(05)
DF22R-3P-7.92DS(05)
Gamintojai: Hirose
apibūdinimas: CONN HEADER 3POS 7.92MM R/A TIN
Sandelyje: 116849 pcs
parsisiųsti: DF22R-3P-7.92DS(05).pdf
RFQ
DF22R-2S-7.92C
DF22R-2S-7.92C
apibūdinimas: CONN SOCKET 2POS 7.92MM BLACK
parsisiųsti: DF22R-2S-7.92C.pdf
DF22R-3P-7.92DS(06)
DF22R-3P-7.92DS(06)
apibūdinimas: CONN HDR 3POS 7.92MM R/A TIN
parsisiųsti: DF22R-3P-7.92DS(06).pdf
DF22R-2P-7.92DSA(05)
DF22R-2P-7.92DSA(05)
apibūdinimas: CONN HEADER 2POS 7.92MM PCB TIN