DF22R-2P-7.92DSA
HiroseHirose
DF22R-2P-7.92DSA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DF22R-2P-7.92DSA
Gamintojas / Gamintojas: Hirose
Prekės aprašymas CONN HEADER 2POS 7.92MM PCB TIN
Duomenų lapai: DF22R-2P-7.92DSA.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
DF22R-2P-7.92DSA specifikacijos
Dalies numeris DF22R-2P-7.92DSA Gamintojas Hirose
apibūdinimas CONN HEADER 2POS 7.92MM PCB TIN "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5833 pcs Duomenų lapas DF22R-2P-7.92DSA.pdf
Įtampos įvertinimas 1000V Nutraukimas Solder
Stilius Board to Cable/Wire Skrudinimas Shrouded - 4 Wall
Serija EnerBee™ DF22 Atstumas tarp eilučių - poravimosi -
Pikis - poravimas 0.312" (7.92mm) Pakuotė Bulk
Bendrasis kontaktinis ilgis - Kiti vardai *DF22R-2P-7.92DSA
H1614
Darbinė temperatūra -35°C ~ 85°C Eilučių skaičius 1
Pakrautų pozicijų skaičius All Pozicijų skaičius 2
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0 Mating Stacking Heights 25.7mm, 28.7mm
Izoliacijos aukštis 0.713" (18.10mm) Izoliacijos spalva Black
Apsauga nuo įsilaužimo - funkcijos Board Guide
Tvirtinimo tipas Latch Holder Išsamus aprašymas Connector Header Through Hole 2 position 0.312" (7.92mm)
Dabartinis įvertinimas 25A Susisiekimo tipas Male Pin
Kontaktinė forma Square Kontaktinė medžiaga Copper Alloy
Susisiekimo trukmė - pranešimas 0.146" (3.70mm) Kontaktinis ilgis - poravimas 0.354" (9.00mm)
Susisiekite su Finish Thickness - Post - Susisiekite su Finish Thickness - poravimosi -
Susisiekite su Finish - paštu - Susisiekite su Finish - poravimosi Tin
Jungties tipas Header Programos -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
DF22L-5S-7.92C(28)
DF22L-5S-7.92C(28)
Gamintojai: Hirose
apibūdinimas: CONN SOCKET 5POS 7.92MM RED
Sandelyje: 227022 pcs
parsisiųsti: DF22L-5S-7.92C(28).pdf
RFQ
DF22R-2P-7.92DSA(05)
DF22R-2P-7.92DSA(05)
Gamintojai: Hirose
apibūdinimas: CONN HEADER 2POS 7.92MM PCB TIN
Sandelyje: 144669 pcs
parsisiųsti: DF22R-2P-7.92DSA(05).pdf
RFQ
DF22R-3EP-7.92C
DF22R-3EP-7.92C
apibūdinimas: CONN PLUG HOUSING 3POS 7.92MM
parsisiųsti: DF22R-3EP-7.92C.pdf
DF22R-2S-7.92C(28)
DF22R-2S-7.92C(28)
apibūdinimas: CONN SOCKET 2POS 7.92MM BLACK
parsisiųsti: DF22R-2S-7.92C(28).pdf
DF22R-2P-7.92DS
DF22R-2P-7.92DS
apibūdinimas: CONN HEADER 2POS 7.92MM R/A TIN
parsisiųsti: DF22R-2P-7.92DS.pdf
DF22R-2P-7.92DS(05)
DF22R-2P-7.92DS(05)