DF22L-4DEP-7.92C
HiroseHirose
DF22L-4DEP-7.92C Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DF22L-4DEP-7.92C
Gamintojas / Gamintojas: Hirose
Prekės aprašymas CONN PLUG HOUSING 4POS 7.92MM
Duomenų lapai: DF22L-4DEP-7.92C.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
DF22L-4DEP-7.92C specifikacijos
Dalies numeris DF22L-4DEP-7.92C Gamintojas Hirose
apibūdinimas CONN PLUG HOUSING 4POS 7.92MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 201944 pcs Duomenų lapas DF22L-4DEP-7.92C.pdf
Serija EnerBee™ DF22 Eilučių tarpas -
Pikis 0.312" (7.92mm) Pakuotė Bulk
Kiti vardai 680-1175-7-00
DF22L-4DEP-7.92C-ND
H123156
Eilučių skaičius 2
Pozicijų skaičius 4 Pastaba Contacts Not Included
Montavimo tipas Panel Mount, Snap-In Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
funkcijos - Tvirtinimo tipas Latch Holder
Išsamus aprašymas 4 Position Rectangular Housing Connector Plug Red 0.312" (7.92mm) Susisiekimo tipas Male Pin
Susisiekimo nutraukimas Crimp Jungties tipas Plug
Spalva Red
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
DF22L-3P-7.92DSA
DF22L-3P-7.92DSA
Gamintojai: Hirose
apibūdinimas: CONN HEADER 3POS 7.92MM PCB TIN