DF1B-2S-2.5R
HiroseHirose
DF1B-2S-2.5R Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DF1B-2S-2.5R
Gamintojas / Gamintojas: Hirose
Prekės aprašymas CONN RECEPT HOUSING 2POS 2.5MM
Duomenų lapai: 1.DF1B-2S-2.5R.pdf2.DF1B-2S-2.5R.pdf3.DF1B-2S-2.5R.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
DF1B-2S-2.5R specifikacijos
Dalies numeris DF1B-2S-2.5R Gamintojas Hirose
apibūdinimas CONN RECEPT HOUSING 2POS 2.5MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1347281 pcs Duomenų lapas 1.DF1B-2S-2.5R.pdf2.DF1B-2S-2.5R.pdf3.DF1B-2S-2.5R.pdf
Serija DF1B Eilučių tarpas -
Pikis 0.098" (2.50mm) Pakuotė Bulk
Kiti vardai *DF1B-2S-2.5R
DF1B2S25R
H3781
Eilučių skaičius 1
Pozicijų skaičius 2 Pastaba Contacts Not Included
Montavimo tipas Free Hanging (In-Line) Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
funkcijos - Tvirtinimo tipas -
Išsamus aprašymas 2 Position Rectangular Housing Connector Receptacle White 0.098" (2.50mm) Susisiekimo tipas Female Socket
Susisiekimo nutraukimas Crimp, IDC Jungties tipas Receptacle
Spalva White
Susiję produktai
DF1B-2P-2.5DS(01)
DF1B-2P-2.5DS(01)
Gamintojai: Hirose
apibūdinimas: CONN HEADER 2POS 2.5MM R/A GOLD
Sandelyje: 343579 pcs
parsisiųsti: DF1B-2P-2.5DS(01).pdf
RFQ
DF1B-2P-2.5DS(25)
DF1B-2P-2.5DS(25)
Gamintojai: Hirose
apibūdinimas: CONN HDR 2POS 2.5MM R/A TIN
Sandelyje: 94375 pcs
parsisiųsti: DF1B-2P-2.5DS(25).pdf
RFQ
DF1B-2S-2.5R(16)
DF1B-2S-2.5R(16)
apibūdinimas: CONN RECEPT HOUSING 2POS 2.5MM
parsisiųsti: DF1B-2S-2.5R(16).pdf
DF1B-30DP-2.5DS
DF1B-30DP-2.5DS
apibūdinimas: CONN HEADER 30POS 2.5MM R/A TIN
parsisiųsti: DF1B-30DP-2.5DS.pdf
DF1B-2S-2.5R(11)
DF1B-2S-2.5R(11)