DF1B-2P-2.5DSA
HiroseHirose
DF1B-2P-2.5DSA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DF1B-2P-2.5DSA
Gamintojas / Gamintojas: Hirose
Prekės aprašymas CONN HEADER 2POS 2.5MM STR TIN
Duomenų lapai: DF1B-2P-2.5DSA.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
DF1B-2P-2.5DSA specifikacijos
Dalies numeris DF1B-2P-2.5DSA Gamintojas Hirose
apibūdinimas CONN HEADER 2POS 2.5MM STR TIN "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4229 pcs Duomenų lapas DF1B-2P-2.5DSA.pdf
Įtampos įvertinimas 250V Nutraukimas Solder
Stilius Board to Cable/Wire Skrudinimas Shrouded - 4 Wall
Serija DF1B Atstumas tarp eilučių - poravimosi -
Pikis - poravimas 0.098" (2.50mm) Pakuotė Bulk
Bendrasis kontaktinis ilgis 0.417" (10.60mm) Kiti vardai *DF1B-2P-2.5DSA
H3500
Darbinė temperatūra -35°C ~ 85°C Eilučių skaičius 1
Pakrautų pozicijų skaičius All Pozicijų skaičius 2
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0 Mating Stacking Heights 14mm
Izoliacijos aukštis 0.374" (9.50mm) Izoliacijos spalva White
Apsauga nuo įsilaužimo - funkcijos Keying Slot
Tvirtinimo tipas Push-Pull Išsamus aprašymas Connector Header Through Hole 2 position 0.098" (2.50mm)
Dabartinis įvertinimas - Susisiekimo tipas Male Pin
Kontaktinė forma Square Kontaktinė medžiaga Brass
Susisiekimo trukmė - pranešimas 0.142" (3.60mm) Kontaktinis ilgis - poravimas 0.177" (4.50mm)
Susisiekite su Finish Thickness - Post - Susisiekite su Finish Thickness - poravimosi -
Susisiekite su Finish - paštu - Susisiekite su Finish - poravimosi Tin
Jungties tipas Header Programos -
Susiję produktai
DF1B-2ES-2.5RC(17)
DF1B-2ES-2.5RC(17)
Gamintojai: Hirose
apibūdinimas: CONN RECEPT HOUSING 2POS 2.5MM
Sandelyje: 467339 pcs
parsisiųsti: DF1B-2ES-2.5RC(17).pdf
RFQ
DF1B-2P-2.5DSA(01)
DF1B-2P-2.5DSA(01)
Gamintojai: Hirose
apibūdinimas: CONN HEADER 2POS 2.5MM STR GOLD
Sandelyje: 480556 pcs
parsisiųsti: DF1B-2P-2.5DSA(01).pdf
RFQ
DF1B-2P-2.5DSA(28)
DF1B-2P-2.5DSA(28)
apibūdinimas: CONN HDR 2POS 2.5MM STR TIN
parsisiųsti: DF1B-2P-2.5DSA(28).pdf
DF1B-2P-2.5DS
DF1B-2P-2.5DS
apibūdinimas: CONN HEADER 2POS 2.5MM R/A TIN
parsisiųsti: DF1B-2P-2.5DS.pdf
DF1B-2S-2.5R(16)
DF1B-2S-2.5R(16)
parsisiųsti: DF1B-2S-2.5R(16).pdf
DF1B-2ES-2.5RC
DF1B-2ES-2.5RC
parsisiųsti: DF1B-2ES-2.5RC.pdf
DF1B-2ES-2.5RC(15)
DF1B-2ES-2.5RC(15)
parsisiųsti: DF1B-2ES-2.5RC(15).pdf
DF1B-2S-2.5R(11)
DF1B-2S-2.5R(11)
parsisiųsti: DF1B-2S-2.5R(11).pdf
DF1B-2P-2.5DS(01)
DF1B-2P-2.5DS(01)
apibūdinimas: CONN HEADER 2POS 2.5MM R/A GOLD
parsisiųsti: DF1B-2P-2.5DS(01).pdf
DF1B-30DEP-2.5RC
DF1B-30DEP-2.5RC
apibūdinimas: CONN PLUG HOUSING 30POS 2.5MM
parsisiųsti: DF1B-30DEP-2.5RC.pdf
DF1B-2P-2.5DS(25)
DF1B-2P-2.5DS(25)
apibūdinimas: CONN HDR 2POS 2.5MM R/A TIN
parsisiųsti: DF1B-2P-2.5DS(25).pdf
DF1B-2S-2.5R
DF1B-2S-2.5R
parsisiųsti: DF1B-2S-2.5R.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus