A3E-50D-2R
HiroseHirose
A3E-50D-2R Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: A3E-50D-2R
Gamintojas / Gamintojas: Hirose
Prekės aprašymas CONN SOCKET IDS 50POS 2MM
Duomenų lapai: A3E-50D-2R.pdf
  • Pranešimas
A3E-50D-2R specifikacijos
Dalies numeris A3E-50D-2R Gamintojas Hirose
apibūdinimas CONN SOCKET IDS 50POS 2MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5227 pcs Duomenų lapas A3E-50D-2R.pdf
Laido tipas Ribbon Cable Vielos matuoklis -
Serija A3E Eilučių tarpas 0.079" (2.00mm)
Pikis 0.079" (2.00mm) Pakuotė Bulk
Kiti vardai *A3E-50D-2R
A3E50D2R
H1892
Eilučių skaičius 2
Pozicijų skaičius 50 Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
funkcijos Feed Through, Polarizing Key Tvirtinimo tipas Friction Lock
Išsamus aprašymas 50 Position Rectangular Receptacle Connector IDC Galvanized Susisiekimo tipas Female Socket