A3E-44D-2R
HiroseHirose
A3E-44D-2R Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: A3E-44D-2R
Gamintojas / Gamintojas: Hirose
Prekės aprašymas CONN SOCKET IDC 44POS 2MM
Duomenų lapai: A3E-44D-2R.pdf
  • Pranešimas
A3E-44D-2R specifikacijos
Dalies numeris A3E-44D-2R Gamintojas Hirose
apibūdinimas CONN SOCKET IDC 44POS 2MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5565 pcs Duomenų lapas A3E-44D-2R.pdf
Laido tipas Ribbon Cable Vielos matuoklis -
Serija A3E Eilučių tarpas 0.079" (2.00mm)
Pikis 0.079" (2.00mm) Pakuotė Bulk
Kiti vardai *A3E-44D-2R
A3E44D2R
H1891
Eilučių skaičius 2
Pozicijų skaičius 44 Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
funkcijos Feed Through, Polarizing Key Tvirtinimo tipas Friction Lock
Išsamus aprašymas 44 Position Rectangular Receptacle Connector IDC Galvanized Susisiekimo tipas Female Socket
Susisiekite su Finish Thickness - Susisiekite su Finish Galvanized
Jungties tipas Receptacle Spalva Black
Kabeliu nutraukimas IDC
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
A3E-50PA-2DSA(71)
A3E-50PA-2DSA(71)
Gamintojai: Hirose
apibūdinimas: CONN HEADER 50POS 2MM GOLD DIP
Sandelyje: 27451 pcs
parsisiųsti: A3E-50PA-2DSA(71).pdf
RFQ
A3E-44PA-2DSA(71)
A3E-44PA-2DSA(71)
Gamintojai: Hirose
apibūdinimas: CONN HEADER 44POS 2MM GOLD DIP
Sandelyje: 4103 pcs
parsisiųsti: A3E-44PA-2DSA(71).pdf
RFQ
A3E-GPA
A3E-GPA
apibūdinimas: TOOL APPLICATOR GUIDE PLATE A3E
Sandelyje: 53 pcs
parsisiųsti: A3E-GPA.pdf
A3E-50PA-2DSA
A3E-50PA-2DSA
parsisiųsti: A3E-50PA-2DSA.pdf
A3E-44D-2R(11)
A3E-44D-2R(11)
apibūdinimas: CONN SOCKET IDC 44POS 2MM
parsisiųsti: A3E-44D-2R(11).pdf
A3E-44PA-2DSA(78)
A3E-44PA-2DSA(78)
apibūdinimas: CONNECTOR 44POS