A2-6S-2.54C
HiroseHirose
A2-6S-2.54C Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: A2-6S-2.54C
Gamintojas / Gamintojas: Hirose
Prekės aprašymas CONNECTOR 6POS 2.54MM HOUSING
Duomenų lapai: A2-6S-2.54C.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
A2-6S-2.54C specifikacijos
Dalies numeris A2-6S-2.54C Gamintojas Hirose
apibūdinimas CONNECTOR 6POS 2.54MM HOUSING "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 340620 pcs Duomenų lapas A2-6S-2.54C.pdf
Serija A2 Eilučių tarpas -
Pikis 0.100" (2.54mm) Pakuotė Bulk
Kiti vardai A2-6S-2.54C-ND
H123044
Q6486313
Eilučių skaičius 1
Pozicijų skaičius 6 Pastaba Contacts Not Included
Montavimo tipas Free Hanging (In-Line) Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
funkcijos - Tvirtinimo tipas -
Išsamus aprašymas 6 Position Rectangular Housing Connector Socket Black 0.100" (2.54mm) Susisiekimo tipas Female Socket