A2-5S-2.54C
HiroseHirose
A2-5S-2.54C Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: A2-5S-2.54C
Gamintojas / Gamintojas: Hirose
Prekės aprašymas CONN 5POS 2.54MM HOUSING
Duomenų lapai: 1.A2-5S-2.54C.pdf2.A2-5S-2.54C.pdf3.A2-5S-2.54C.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
A2-5S-2.54C specifikacijos
Dalies numeris A2-5S-2.54C Gamintojas Hirose
apibūdinimas CONN 5POS 2.54MM HOUSING "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 309442 pcs Duomenų lapas 1.A2-5S-2.54C.pdf2.A2-5S-2.54C.pdf3.A2-5S-2.54C.pdf
Serija A2 Eilučių tarpas -
Pikis 0.100" (2.54mm) Pakuotė Bulk
Kiti vardai 620-0101-1-00
A2-5S-2.54C-ND
H123041
Eilučių skaičius 1
Pozicijų skaičius 5 Pastaba Contacts Not Included
Montavimo tipas Free Hanging (In-Line) Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
funkcijos - Tvirtinimo tipas -
Išsamus aprašymas 5 Position Rectangular Housing Connector Socket Black 0.100" (2.54mm) Susisiekimo tipas Female Socket
Susisiekimo nutraukimas Crimp Jungties tipas Socket
Spalva Black
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
A2-6PA-2.54DS(81)
A2-6PA-2.54DS(81)
Gamintojai: Hirose
apibūdinimas: HDR RA 6POS 2.54MM