A1-26PA-2.54DSA(71)
HiroseHirose
A1-26PA-2.54DSA(71) Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: A1-26PA-2.54DSA(71)
Gamintojas / Gamintojas: Hirose
Prekės aprašymas HEADER 26POS 2.54MM
Duomenų lapai: 1.A1-26PA-2.54DSA(71).pdf2.A1-26PA-2.54DSA(71).pdf3.A1-26PA-2.54DSA(71).pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
60 pcs
120 pcs
300 pcs
  • Pranešimas
A1-26PA-2.54DSA(71) specifikacijos
Dalies numeris A1-26PA-2.54DSA(71) Gamintojas Hirose
apibūdinimas HEADER 26POS 2.54MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Įtampos įvertinimas 200V Nutraukimas Solder
Stilius Board to Board or Cable Skrudinimas Unshrouded
Serija A1 Atstumas tarp eilučių - poravimosi 0.100" (2.54mm)
Pikis - poravimas 0.100" (2.54mm) Pakuotė Bulk
Bendrasis kontaktinis ilgis 0.454" (11.54mm) Kiti vardai A1-26PA-2.54DSA(71)-ND
H123008
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C Eilučių skaičius 2
Pakrautų pozicijų skaičius All Pozicijų skaičius 26
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0 Mating Stacking Heights -
Izoliacinė medžiaga Polybutylene Terephthalate (PBT) Izoliacijos aukštis 0.100" (2.54mm)
Izoliacijos spalva Black Apsauga nuo įsilaužimo -
funkcijos - Tvirtinimo tipas Push-Pull
Išsamus aprašymas Connector Header Through Hole 26 position 0.100" (2.54mm) Dabartinis įvertinimas 3A
Susisiekimo tipas Male Pin Kontaktinė forma Square
Kontaktinė medžiaga Brass Susisiekimo trukmė - pranešimas 0.118" (3.00mm)
Kontaktinis ilgis - poravimas 0.236" (6.00mm) Susisiekite su Finish Thickness - Post 78.7µin (2.00µm)
Susisiekite su Finish Thickness - poravimosi 8.00µin (0.203µm) Susisiekite su Finish - paštu Tin
Susisiekite su Finish - poravimosi Gold Jungties tipas Header
Programos -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
A1-34PA-2.54DSA(71)
A1-34PA-2.54DSA(71)
Gamintojai: Hirose
apibūdinimas: HDR 34 POS 2.54MM
Sandelyje: 34546 pcs
parsisiųsti: A1-34PA-2.54DSA(71).pdf
RFQ
A1-24PA-2.54DS(71)
A1-24PA-2.54DS(71)
Gamintojai: Hirose
apibūdinimas: HDR RA 24 POS 2.54MM
Sandelyje: 28156 pcs
parsisiųsti: A1-24PA-2.54DS(71).pdf
RFQ
A1-26PA-2.54DS(71)
A1-26PA-2.54DS(71)
Gamintojai: Hirose Electric Co Ltd
apibūdinimas: HDR RA 26 POS 2.54MM