A1-26PA-2.54DS(71)
Hirose Electric Co LtdHirose Electric Co Ltd
A1-26PA-2.54DS(71) Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: A1-26PA-2.54DS(71)
Gamintojas / Gamintojas: Hirose
Prekės aprašymas HDR RA 26 POS 2.54MM
Duomenų lapai: 1.A1-26PA-2.54DS(71).pdf2.A1-26PA-2.54DS(71).pdf3.A1-26PA-2.54DS(71).pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
A1-26PA-2.54DS(71) specifikacijos
Dalies numeris A1-26PA-2.54DS(71) Gamintojas Hirose Electric Co Ltd
apibūdinimas HDR RA 26 POS 2.54MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Nutraukimas Solder Krovimo kryptis Male Pin
Skrudinimas 0.100" (2.54mm) Serija A1
Atstumas tarp eilučių - poravimosi Unshrouded RoHS statusas Bulk
Kiti vardai 619-0009-9-71 Eilučių skaičius 2
Pozicijų skaičius 26 Montavimo tipas Through Hole, Right Angle
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga - izoliacija All
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks Gamintojo kodas A1-26PA-2.54DS(71)
funkcijos - Išplėstas aprašymas 26 Positions Header Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
apibūdinimas HDR RA 26 POS 2.54MM Dabartinis - maks. / Kontaktas -
Susisiekimo trukmė - pranešimas 0.236" (6.00mm) Kontaktinis ilgis - poravimas 0.100" (2.54mm)