REZ200.NB3P
HellermannTytonHellermannTyton
REZ200.NB3P Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: REZ200.NB3P
Gamintojas / Gamintojas: HellermannTyton
Prekės aprašymas RELEASABLE TIE 7.8"L 30LB BLACK
Duomenų lapai: 1.REZ200.NB3P.pdf2.REZ200.NB3P.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
300 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
REZ200.NB3P specifikacijos
Dalies numeris REZ200.NB3P Gamintojas HellermannTyton
Galimas kiekis 250884 pcs Duomenų lapas 1.REZ200.NB3P.pdf2.REZ200.NB3P.pdf
Viela / kabelinės sąvaržos tipas Standard, Pinch Releasable Plotis 0.185" (4.70mm)
Tempimo stiprumas 30 lbs (13.61 kg) Serija -
Pakuotė 100 per Pkg Kiti vardai 1436-1335
REZ200
Montavimo tipas Free Hanging (In-Line) Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga Polyamide (PA66), Nylon 6/6 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 9 Weeks
Ilgis - apytikslis 7.75" Ilgis - faktinis 0.656' (200.00mm, 7.87")
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant funkcijos -
Išsamus aprašymas Standard, Pinch Releasable Black 1.97" (50.00mm) 0.185" (4.70mm) 30 lbs (13.61 kg) 0.656' (200.00mm, 7.87") Spalva Black
Bundle Diameter 1.97" (50.00mm)