RKS-16-12-W
Essentra ComponentsEssentra Components
RKS-16-12-W Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RKS-16-12-W
Gamintojas / Gamintojas: Essentra Components
Prekės aprašymas STRAP, HOOK & LOOP, WHITE
Duomenų lapai: 1.RKS-16-12-W.pdf2.RKS-16-12-W.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
10 pcs
  • Pranešimas
RKS-16-12-W specifikacijos
Dalies numeris RKS-16-12-W Gamintojas Essentra Components
Galimas kiekis 36612 pcs Duomenų lapas 1.RKS-16-12-W.pdf2.RKS-16-12-W.pdf
Viela / kabelinės sąvaržos tipas Hook and Loop - Strip Plotis 1.000" (25.40mm)
Tempimo stiprumas - Serija RKS
Pakuotė 10 per Pkg Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga Polyethylene Hook, Polyamide Loop
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 6 Weeks Ilgis - apytikslis 12.00"
Ilgis - faktinis 1.000' (304.80mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
funkcijos - Išsamus aprašymas Hook and Loop - Strip White 1.000" (25.40mm) 1.000' (304.80mm)