G125-MV25005L0R
HarwinHarwin
Harwin
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: G125-MV25005L0R
Gamintojas / Gamintojas: Harwin
Prekės aprašymas 1.25MM M HSG 50POS
Duomenų lapai: 1.G125-MV25005L0R.pdf2.G125-MV25005L0R.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
250 pcs
  • Pranešimas
G125-MV25005L0R specifikacijos
Dalies numeris G125-MV25005L0R Gamintojas Harwin
apibūdinimas 1.25MM M HSG 50POS "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 8103 pcs Duomenų lapas 1.G125-MV25005L0R.pdf2.G125-MV25005L0R.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Solder
Stilius Board to Board or Cable Skrudinimas Shrouded - 4 Wall
Serija Gecko Atstumas tarp eilučių - poravimosi 0.049" (1.25mm)
Pikis - poravimas 0.049" (1.25mm) Pakuotė Tape & Reel (TR)
Bendrasis kontaktinis ilgis - Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C
Eilučių skaičius 2 Pakrautų pozicijų skaičius All
Pozicijų skaičius 50 Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0
Mating Stacking Heights 7.25mm, 7.35mm, 7.7mm Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 7 Weeks
Izoliacijos aukštis 0.193" (4.90mm) Izoliacijos spalva Green
Apsauga nuo įsilaužimo - funkcijos Board Lock, Pick and Place
Tvirtinimo tipas Push-Pull Išsamus aprašymas Connector Header Through Hole 50 position 0.049" (1.25mm)
Dabartinis įvertinimas 2A per Contact Susisiekimo tipas Male Pin
Kontaktinė forma Circular Kontaktinė medžiaga Phosphor Bronze
Susisiekimo trukmė - pranešimas 0.177" (4.50mm) Kontaktinis ilgis - poravimas -